O nas

Jesteśmy rodzinką 2+3, czyli Mama, Tata, Borys, Kalinka i Sonia.
Mama czyli Ewa - aktualnie przebywa na urlopie rodzicielskim, ale tęskni już za pracą, lubi gotować, czytać książki, śpiewać w samochodzie i spędzać czas ze swoją rodzinką.
Tata czyli Maciek - pracuje ciężko na własny rachunek, kocha Top Gear i ma bardzo mało czasu dla siebie. Borys - pierworodny syn, ur. styczeń 2010. Niejadek i alergik, dzielny przedszkolak, który kocha swoje resoraki, Spidermana i Zygzaka McQinna.
Kalinka - ur. październik 2011, drugi dzielny przedszkolak, mały diabełek, który uwielbia kakao, swoją lalę i czekoladki :).
Sonia - ur. kwiecień 2013, słodka istotka, która poznaje świat i jest pogodnym małym brzdącem, oczkiem w głowie swojego rodzeństwa.
Wszyscy troje razem to niezła mieszanka wybuchowa. Potrafią być nieznośni a za chwilę rozbrajający, tak że nie potrafisz się na nich gniewać. O nas, o naszych radościach a czasami smutkach, opowiadam ja czyli Mama.

4 komentarze:

 1. Fajna z Was ekipa :) Nas jest troszkę mniej hehe, ale też trochę więcej niż standard ;-) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w odwiedziny do Majerankowa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam Cię jak ogarniasz trójkę Maluchów i masz jeszcze czas na bloga ;-) Mi jedno czasem ciężko ogarnąć a tu już drugie w drodze ;-) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jest czasem ciężko, ale blog to dla mnie moja przyjemność i odskocznia :) Powodzenia z dwójeczką :)

   Usuń

Drogi czytelniku, będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad.